Inni klienci kupili również
Eleganckie breloczki hotelowe
Eleganckie breloczki hotelowe

9,00 zł

szt.
Akrylowe breloki do kluczy hotelowych
Akrylowe breloki do kluczy hotelowych

7,90 zł

szt.
Tabliczka adresowa
Tabliczka adresowa

180,00 zł

szt.
Szyld reklamowy z logo
Szyld reklamowy z logo

229,00 zł

szt.
Tabliczka reklamowa na drzwi
Tabliczka reklamowa na drzwi

90,00 zł

szt.
Szyld adresowy z logo
Szyld adresowy z logo

260,00 zł

szt.
Tabliczka reklamowa z logo
Tabliczka reklamowa z logo

80,00 zł

szt.

Dział stworzony specjalnie dla hoteli, pensjonatów, pokoi gościnnych, apartamentowców, biurowców i branży gastronomicznej. Jeśli szukasz kompleksowej usługi projektów dekoracyjnych do wnętrz hoteli i restauracji, to w tym miejscu znajdziesz zarówno gotowe propozycje tabliczek i oznaczeń informacyjnych do pokoi i innych obiektów w budynkach, jak i złożysz zamówienie na indywidualne projekty tworzone wg wytycznych.

Numeracja pokoi hotelowych, tabliczki informacyjne z dostępem do obiektów, tabliczki z nazwą obiektu na elewację, piktogramy oznaczające poszczególne piętra i kierunki, oznaczenia toalet, pomieszczeń socjalnych, gospodarczych, służbowych lub oznaczenia pomieszczeń specjalistycznych. To i wiele innych tabliczek do zamówienia naszej stronie.

Różne style i materiały oraz sposoby montażu. Bezpłatny projekt, wycena i kompleksowa realizacja w krótkim terminie to główne zalety naszych propozycji.

Jeśli potrzebujesz uzupełnienia swojej inwestycji o konkretne oznaczenia wewnątrz i na zewnątrz to jesteśmy do dyspozycji!

Oznaczenia i tabliczki informacyjne do budynków

Numeracja pokoi hotelowych to integralna część każdego miejsca noclegowego w którym przyjmujemy gości. Breloczki przy kluczach, wskazujące odpowiedni pokój oraz odpowiednie oznaczenia na korytarzach to także niezbędne atrybuty w obiektach gościnnych. Dopasuj styl i wygląd swoich oznaczeń informacyjnych lub skorzystaj z przygotowanych przez nas projektów, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród hotelarzy. Eleganckie i efektowne dekoracje hotelowe o dowolnych kształtach i wyglądzie znajdziecie tylko u nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl