O nas

Łukasz i Małgosia, młode małżeństwo oraz stary warsztat dziadka Jacka... tak pokrótce zaczyna się historia Kreatora Artystycznego!
   Nazwa i profil firmy to swego rodzaju fuzja dwóch pasji, które towarzyszą nam w życiu - pasji projektowania i tworzenia rzeczy ładnych oraz miłości do sztuk artystycznych, jak muzyka, literatura i film. Zainteresowania te z każdym kolejnym dniem przynoszą nam setki kreatywnych i twórczych pomysłów, które co jakiś czas zamieniamy na fizyczne produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Tak właśnie hobby staje się pracą, a praca spełnianiem życiowych pasji!
   Choć na rynku pracy jesteśmy od kilkunastu ładnych lat, to na rozpoczęcie ścieżki zawodowej pod własnym szyldem zdecydowaliśmy się w okresie "zero-dwójkowym", czyli 02.02.2020 :D Ta magiczna data, miała przynieść nam szczęście i radość z tworzenia dla innych. Nikt nie spodziewał się nagłej, globalnej zmiany i kompletnego przewartościowania świata, jakie miesiąc później dotknęły nas Wszystkich.
   Jednak udało się! Przetrwaliśmy, rozwinęliśmy i mało tego... powiększyliśmy skład Kreatora Artystycznego o małą Antoninę, dzięki czemu, od tej chwili możemy pełnoprawnie mówić o sobie "firma rodzinna". Na to określenie, składa się również fakt, że bez wsparcia najbliższej rodziny oraz zaangażowania i wszechstronności naszych przyjaciół, nie bylibyśmy dzisiaj w tym miejscu, w którym jesteśmy :D Wielkie dzięki!
   Podział ról w Kreatorze Artystycznym jest samoistny i naturalny. Wynika on z naszych predyspozycji, zainteresowań i umiejętności, dlatego każdy wie jakie zadanie ma do wykonania na co dzień oraz w czym czuje się najlepiej. Dzięki temu nasza praca czy też wspomniane wcześniej spełnianie życiowych pasji, bezinwazyjnie współgra z naszym życiem rodzinnym. Jaki wygląda zatem rzeczony podział? Kto jest kim w Kreatorze Artystycznym?

o kreatorze artystycznym

Łukasz - założyciel i pomysłodawca Kreatora Artystycznego, który przekuł pasję do grafiki i projektowania na tworzenie i dystrybucję produktów, które wymyśli lub którymi się zainspiruje. Zawodowo, od zawsze związany z dziedzinami artystycznymi (grafik, projektant, manager muzyczny), jednak samo tworzenie nigdy nie było motywem przewodnim jego działań, co postanowił zmienić, zakładając własną firmę. Łukasz odpowiada za realizację projektów na komputerze oraz za sam proces produkcji. To z nim porozmawiasz o swoich pomysłach na unikatowy prezent lub dekorację oraz dowiesz się jakie możliwości ma Kreator Artystyczny.
Małgosia - prawa ręka firmy i osoba odpowiedzialna za dział dziecięcy i dekoracyjny. To spod jej ręki wychodzą poszczególne grafiki do dziecięcych akcesoriów lub okolicznościowych prezentów. Zarządzanie firmą ma nie tylko we krwi i doświadczeniu zawodowym, ale i także na papierze. Pomysłodawczyni nowych projektów i osoba odpowiedzialna za estetykę produktów Kreatora Artystycznego. Małgosia kontroluje także aktualny stan firmy, gdyż kocha uporządkowane tabelki i symetrię w każdej dziedzinie życia. To z nią ustalisz ostateczny wygląd lampki dziecięcej, albumu na zdjęcia na wieczór panieński lub dodatki pasujące do danej kolorystyki lub wystroju.
Tosia - pierwsza testerka, a w wolnych chwilach także modelka łącząca obowiązki sekretarki Kreatora Artystycznego ;) Motor napędowy działu dziecięcego i główna inspiratorka w tworzeniu prezentów dla dzieci w każdym wieku. To przez jej ręce przechodzą prototypy poszczególnych zabawek lub dekoracji, dając powody do ich ulepszania. Po ostatecznym zatwierdzeniu przez Antoninę danych materiałów, chętnie bierze ona udział w sesjach zdjęciowych z testowanymi wcześniej przedmiotami, które zazwyczaj nie wracają już do internetowej dystrybucji. Wyśmienicie sprawdza się w roli sekretarki, brawurowo operując włącznikiem drukarki i bezkonkurencyjnie wyjmując drukowane kartki z podajnika. Względna wyrozumiałość to cecha, która towarzyszy Tosi podczas łączenia przez rodziców pracy z obowiązkami opiekuńczymi ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl