Napisy na ścianki - dekoracja bez której nie może aktualnie odbyć się żadna uroczystość i najpopularniejszy wybór wśród par młodych i rodziców dzieci przystępujących do komunii świętej oraz chrztu świętego.  Różne rodzaje, kształty, kolory i materiał z jakiego zostały wykonane pozwalają zaprojektować idealne ozdoby na określoną uroczystość. Napis na ściankę weselną, napis na ściankę do zdjęć na chrzest czy napis na pierwszą komunię świętą jako pamiątka tej podniosłej uroczystości.

Napisy na ścianki

Szukasz idealnej dekoracji na najważniejszą uroczystość? Napisy na ścianki to absolutny hit wśród wyborów dekoracyjnych ostatnich miesięcy. Napisy z drewna, napisy z kolorowych pleksi w kolorze lustra lub błyszczących i matowych odcieni.

Dowolność kształtów, rozmiarów oraz kolorów dają niesamowite pole do popisu dla Was, dzięki czemu macie pewność, że dekoracja którą zamówicie, będzie unikatowa i idealnie wpisująca się w charakter święta, na które ją zamawiacie.

Napisy na ścianki wyznaczają miejsce, gdzie zasiada para młoda na weselu, są niesamowitą ozdobą ścianek do robienia zdjęć na chrzcie dziecka lub komunii, ale przede wszystkim podkreślają powagę oraz charakter uroczystości na jaką zostały zamówione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl